Branding

Znamená víc než jen logo vaší značky

Co všechno zahrnuje a proč se vyplatí do něj investovat?
Je to komplexní činnost marketingových aktivit, díky nimž si zákazníci vytvoří jasný obrázek, o tom, kdo jste a jaký je příběh či poslání vaší značky. Cílem brandingu je ve vašem cílovém publiku vyvolat emoce, a to na základě vytvořeného názvu značky, designu loga včetně správné volby barev, tvorby sloganu a způsobu, jakým s nimi komunikujete. Pokud mate kvalitní a propracovaný branding, znamená to, že se pro vaše zákazníky stáváte zapamatovatelnými a současně odlišnými od vaší konkurence, což se v době, kdy je trh přesycen mnohdy stává tím jediným a rozhodujícím důvodem “PROČ” zákazník nakoupí právě u vás namísto u vašeho konkurenta.

Správně nastaveným brandingem si pomyslně potvrdíte přátelství s vašim potenciálním zákazníkem, o kterého budete neustále pečovat tak, aby se z vás stali nejlepší přátelé. Od tohoto okamžiku získáváte konkurenční výhodu, protože už nemáte jen produkt, ale máte brand, který dokáže nabídnout mnohem více, než-li jen nízkou prodejní cenu s nízkou marží.

Jste tedy připraveni využít potenciál svého produktu/služby na maximum?

Pokud ano, kontaktujte mě a já vám pomohu na základě správné strategie navrhnout originální branding, který zaručeně padne vašemu cílovému publiku do oka.

Kontakt

Studentská 1150/16
havířov
+420 607 602 675

Pracovní doba

Pondělí – pátek
9:00  – 16:30

Sociální sítě

© 2023 SUNY DESIGN GRAPHICS STUDIO