Navrhnu vám originální web na míru, který se stane vaší konkurenční výhodou. Vytvořím vám příspěvky na sociální sítě, covery na podcasty, youtube videa, digitální banery na reklamní kampaně, vizitky, letáky, plakáty, venkovní reklamy, vouchery, poukazy, PF či produktové katalogy.

Navrhnu vám originální branding, který zaručeně padne vašemu cílovému publiku do oka. Na základě vaší strategie vám vytvořím  značku s duší. Značku, která bude vyvolávat emoce na základě vytvořeného názvu, designu loga, ale i správné volby barev, sloganu a především způsobu, jakým komunikuje se svými zákazníky. Sjednotím vaši vizuální komunikaci v celém online i offline prostředí. 

Vytvořím vám digitální personalizovanou ilustraci, kterou je možno tisknout na jakékoli dárkové předměty či formáty jakékoli velikosti. Postarám se vám o originální dárek ke každé příležitosti, z kterého budou vaši přátelé či rodina nadšeni. Zhotovím také ilustraci pro marketingové účely, které lze následně použít nejen k vizuální komunikaci, ale také jako design vašich produktů či produktových obalů vaší značky.

Kontakt

Studentská 1150/16
havířov
+420 607 602 675

Pracovní doba

Pondělí – pátek
9:00  – 16:30

Sociální sítě

© 2023 SUNY DESIGN GRAPHICS STUDIO